MÖBLER / Bord / Salongsbord 5522145
nr 552 2145
Salongsbord
1880-tal, längd: 100, djup: 65, höjd: 70
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:31:59
300 kr
500 kr
800 kr
600 kr
700 kr
800 kr
7
900 kr